Vakuované balíčky 1-1,5 kg si můžete objednat na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo si přijít vybrat v týdnu od 8 do 17 h na prodejnu v Č. Krumlově.  

Více...
 

Dovolujeme si Vám nabídnout vyzrálé hovězí maso skutečně prémiové kvality. Bližší informace v přiloženém dokumentu.

Více...
 

Více o naší farmě s chovem francouzského plemene limousine a prodeji hovězího masa se dozvíte z reportáže pro Aktuálně.cz a rozhovoru...

Více...
 

Prodáváme vyzrálé vakuově balené hovězí maso a steaky plemene aberdeen angus  z vlastního chovu...  

Více...
 

Steaky jsou jedním z nejžádanějších produktů Mitrovsky Angus. A my vás naučíme, jak se to dělá! Nejbližší kurz už 1. března 2019...

Více...
 

Přijďte navštívit naše Farmářské trhy v Trutnově - Poříčí, které se konají každou sobotu od 7:00 do 11:00.

Více...
 

Rádi bychom Vám představili nový ceník masa, který je rozšířen o podrobnější rozpis zadních partií...

Více...
 

Až půjdete o víkendu na tetínské vyhlídky, stavte se v našem FARM SHOPU na zámku. Od února 2019 rozšiřujeme prodejní den na sobotu...

Více...
 

Připravujeme pro Vás balíčky 10 kg z bio hovězího masa od nás z farmy. Budou parádně vyzrálé, vakuově balené, ...  

Více...
 

Čerstvé hovězí maso prodáváme ve čtvrtek 10. ledna 2019 na Tetíně - zámek - The Farm shop 12 - 17 hod. a  v úterý 15. ledna 2019 v Berouně...

Více...
 

V nabídce naší farmy naleznete hovězí maso ze skotského plemene highland a domácí produkty nejen z hovězího masa...

Více...
 

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim dárkový poukaz na odběr hovězího masa a našich dalších výrobků v hodnotě...

Více...
 

Copa-Cogeca startuje novou mediální kampaň na podporu producentů hovězího masa v EU. Jejím prostřednictvím chce především ukázat, jak vysoké nároky musí splňovat chovatelé hovězího dobytka v EU oproti zemím, které nejsou jejími členy, ale patří k předním světovým vývozcům. Nedávná jednání EU s Mercosure (sdružení volného obchodu Argentiny, Brazílie, Paraguaye a Uruguaye) ukázala, že pravidla nejsou nastavena férově a kvalita hovězího masa dováženého do EU je ohrožena. Kampaň bude postavena na videu či krátké reportáži, kterou natočí samotní farmáři! Přidejte se!

   
Copa-Cogeca žádá producenty hovězího masa, aby na své farmě v případě zájmu natočili maximálně dvouminutové video, které ukáže, jak se o zvířata starají a jaké nároky na jejich chov musí splňovat. Snímek musí být namluven anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky nebo polsky. Natáčet ho lze na chytrý telefon nebo klasickou kameru.

 

Ve videu byste měli uvést následující údaje:

jméno, příjmení, kde se vaše farma nachází - v jakém státě, kolik máte zvířat, uveďte i některé standardy, které v chovu dodržujete:

· především dohledatelnost původu zvířat a jejich identifikace už od narození

· ohled na pohodu chovaných zvířat – tzv. "animal welfare"

· hovězí maso bez hormonů – v EU je použití v chovu hovězího dobytka zakázáno

· ochrana životního prostředí – v EU farmáři pečují o pastviny, chov dobytka tedy není realizován na úkor kácení lesů.

 

Copa-Cogeca příspěvky zpracuje a zveřejní je na všech svých sociálních médiích. Dopředu děkuje všem tvůrcům za spolupráci. Pokud máte zájem se do této kampaně zapojit, pro více informací si zatelefonujte nebo napište Radce Švecové do hlavní kanceláře ASZ (tel. 608 157 414, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Po startu nové mediální kampaně organizace Copa-Cogeca na podporu producentů hovězího masa v EU se objevily informace o nebývalém skandálu s prodejem shnilého hovězího masa. Z něho jsou podezřelé hlavní brazilské masokombináty, mezi nimi i JBS, který je dle výše prodeje označován jako největší světový zpracovatel hovězího. Tři z jatečních provozů byly již zcela uzavřeny, dalších více než dvacet je detailně monitorováno. Do podvodů jsou vedle pracovníků těchto firem zapojeni i veterináři, dozorové orgány a dokonce i politici. Část dodávek tohoto masa měla být exportována i do Evropy.

 

autor: Radka Švecová, hlavní kancelář ASZ ČR

 

Psali jsme také o:

Máte ještě chuť na steak z brazilského hovězího?

NEBOJTE SE HOVĚZÍHO!