Leták A5 dělení hovězího masa pro zákazníky

21.03.2024
Miluju hovězí

Prodej ze dvora zaznamenal v posledních letech velký progres. Chceme tento trend podpořit a tak našim členům nabízíme možnost objednat si propagační leták, který mohou v rámci osvěty šířit mezi své zákazníky i ty potenciální. Mnoho našich členů se cestou prodeje vlastního kvalitního hovězího masa již vydalo, nebo o ní velmi vážně uvažuje a právě jednotný propagační materiál může osvětě pomoci a vtisknout jí společnou tvář s odkazem na web www.milujuhovezi.cz ale také na VAŠI FARMU!  

Celá řada z vás má již „hovězí business“ slušně rozjetý, ze všech sil se snažíte udržet si klientelu a přitáhnout nové zákazníky. Mnozí své provozovny právě otevíráte a tak vás vytvoření pevné klientské základy teprve čeká. Ať patříte ke kterékoli partě, nebo realizujete maso třeba jen pro vlastní potřebu a potřebu příbuzných a známých, mohl by vám být užitečným pomocníkem při edukaci zákazníků právě jednoduchý oboustranný leták ve formátu A5. Ten odkazuje nejen na zmíněný web, ale zejména obsahuje podrobné dělení hovězích partií obohacené o vhodné kulinární úpravy. Tak můžete zákazníka buď jednoduše přesměrovat na web MH a nebo mu při ódě na hovězí maso a cenných radách jak ho správně připravit (přičemž zákazník pod tlakem informací zapomene jedno pro druhé a opouští mnohdy bourárnu s taškou plnou balíčků a v hlavě z toho má na guláš nebo dokonce mleté) můžete k objednávce přibalit leták a tak se může v klidu domova znovu zamyslet nad tím, co si pořídil a co s tím vymyslí a případně mrknout do letáku, že to vymyslel správně.

LETÁK ZDARMA!

Leták jsme na zadní straně opatřili malým okýnkem, do kterého si můžete vepsat kontaktní údaje nebo jednoduše otisknout razítko (leták je z matné křídy, aby se razítka nerozmazávala). Zákazník tak bude vědět, kam se má za měsíc/dva vrátit, případně vás může kontaktovat, kdyby si přeci jen nebyl něčím jistý.

Nabízíme vám jedinečnou možnost, objednat si jakékoli množství uznáte za vhodné. Leták je pro členy ČSCHMS zdarma (pouze za poštovné dobírkou), stačí vyplnit formulář pod níže uvedeným odkazem. Pro nečleny Svazu je leták za 5 Kč/ks (+ poštovné). V budoucnu bude možné objednávat letáky buď emailem na fakturace@cschms.cz nebo prostřednictvím svazového e-shopu.

Do 14.4.2024 otevřena objedávka zde: ONLINE OBJEDNÁVKA   

 

Těšíme se na vaše objednávky a HOVĚZÍMU ZDAR!

Tým MH a ČSCHMS     

Související novinky
04.05.2024

EKOFARMA ÚLOVICE: Dextři a hovězí jazyk s křenovou omáčkou

Přečíst...
02.01.2024

Videa o zpracování hovězího masa nejen pro chovatele

Přečíst...
21.11.2023

Advent, Vánoce, Nový rok...

Přečíst...
Miluju hovězí

ČSCHMS

Český svaz chovatelů masného skotu, z. s.
Těšnov 17, 110 00 Praha

Kontakt

Tel.: +420 724 229 094
E-mail: vydrova@cschms.cz

Ověření původu hovězího 

dle ušního čísla zvířete
www.hovezimaso.cz